KONST / Litografier / Färglitografi 13778391
nr 1377 8391
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Smidt. Signerad, numrerad 52/150. Bladets mått: 57x79 cm, yttermått inklusive ram: 74x94 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:25:25
7/2 15:03:48